درباره ما

پیش درآمد

از دیر باز تا کنون همواره کسب علم و دانش و تبلیغ و ترویج آن مورد عنایت و تاکید بزرگان و اندیشمندان اسلامی بوده است. به گونه ای که پیامبرگرامی اسلام(ص) در کلامی گوهر بار طلب علم و دانش را بر هر مرد و زن مسلمان واجب می دانند.
« طلب العلم فریضه علی کل مسلم و مسلمه»

از آنجا که دستیابی به علوم و بهره وری از گنجینه های حکمت و دانش متناسب با هر عصر و زمان، ابزاری را می طلبد. بی شک در دوران حاضر، رایانه به عنوان مفید ترین و کارآمد ترین وسیله و ابزار اطلاع رسانی، با توان سرعت و دقت بالای خود توجه پژو هشگران و محققان جهان را به خود معطوف داشته است.

مؤسسه نرم افزاری احرار اندیشه به منظور نشر معارف و علوم اسلامی و انسانی، در راستای فرمایشات و تاکیدات گرانقدر مقام معظم رهبری (دام عزه) بر لزوم جنبش نرم افزاری و روی آوری به علوم روز و مدرن، و با همکاری جمعی از نیروهای متخصص، متدیّن و متعهّد به آرمانهای امام(ره)، مقام معظم رهبری(حفظه الله) و انقلاب اسلامی در سال ۱۳۸۸ (سال نوآوری و شکوفایی) آغاز به کار نموده است.

این مجموعه خدوم و نواندیش، به لطف خداوند متعال و عنایات خاصه امام عصر(عج) و همکاری بسیار خوب و صمیمانه اساتید حوزه و دانشگاه و تلاش، جدیّت و نوآوری گروههای پژوهشی، فرهنگی، طراحی و فنی و مهندسی خویش توانسته است در همین ابتدای کار نتایج و حاصل علم و ایمان همکاران خود را بوضوح نظاره گر باشد و با افتخار هر چه تمام تر محصولات و آثار ارزشمند خویش را به جامعه علم و دانش و مردم فهیم ایران اسلامی تقدیم نماید.

تلفن: ۰۲۵۳۷۸۳۲۳۸۱

عمده فعالیتها و خدمات :

۱- تحقیق و پژوهش

۲- فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی

۳- شناسایی، ارتباط با شخصیتهای برجسته علمی و مذهبی بین اللملی به منظور تقریب، تبادل اطلاعات و معرفی چهره واقعی ایران و اسلام

۴- تهیه و تدوین کتابهای علمی و اسلامی

۵- طراحی و تولید نرم افزارهای علمی و اسلامی ( تحت ویندوز و وب)

۶- طراحی و پشتیبانی پایگاههای اینترنتی علمی و اسلامی

۷- برنامه نویسی ( تحت ویندوز، تحت وب و موبایل)

برخی فعالیت های صورت گرفته توسط موسسه احرار اندیشه :

الف: بخش تحقیق و پژوهش

معاونت پژوهشی مؤسسه از بخش های اصلی و ستون اصلی مؤسسه احرار اندیشه می باشد ، آنچنان که جهت ارائه هر گونه محصول کتاب، مقاله، نرم افزار ابتدا نیاز سنجی، برآورد تحقیقی، اهداف آن در این بخش مشخص شده و پس از آنالیز کامل طرح نسبت به پژوهش در موقوله موردنظر اقدام گردیده که در بخش پژوهش نیز علاوه بر گروه محققین داخلی مؤسسه (کارشناسان بخش حدیث (موسوعه نگاری)، کارشناسان بخش رجال (سند شناسی)، کارشناسان بخش تاریخ و مهم ترین بخش گروه پاسخ به شبهات) معاونت پژوهشی مؤسسه با تعامل با سایر مراکز تحقیقاتی و پژوهشی در شهر قم از توانمندی علمی کارشناسان سایر مراکز نیز استفاده می کنند و این امر سبب گردیده که این بخش (پژوهش) از قدرت بالایی در ارائه مطالب و مقالات و پژوهش های خود برخوردار باشند که خوب مستلزم زمان و هزینه بسیار برای این بخش می گردد، که به طور نمونه به چندین نمونه از آثار و تحقیقات این معاونت اشاره می کنیم:

۱) فرقه ضاله وهابیت:

در این تحقیق و پژوهش بیش از ۲۵۰۰۰ ساعت تحقیق و پژوهش (در مدت سه سال) با بیش از ۶تن از کارشناسان بخش گروه پاسخ به شبهات مؤسسه و همچنین همکاری و تعامل نزدیک با مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) (از قوی ترین مراکز پاسخگویی به شبهات امامت و ولایت) و مؤسسه امام صادق (ع) (زیرنظر حضرت آیت الله جعفر سبحانی) و مؤسسه تخصصی کلام و مؤسسه آیت الله میلانی و مرکز ابحاث الاعقائدیه (زیرنظر حضرت آیت الله سیستانی) و همچنین نشست و جلسات متعدد با کارشناس خبره این بخش همچون حضرات: آیت الله دکتر حسینی قزوینی، آیت الله طبسی، آیت الله حسینی میلانی، دکتر عصام العماد انجام شده که تحقیقات ارائه شده در قالب بررسی کامل تاریخچه این فرقه ، اخبار و جنایات آن ، بررسی شبهات ارائه شده توسط این فرقه ضاله و صدالبته پاسخگویی جامع و کامل به تمامی شبهات ، معرفی کامل مراکز پاسخگویی و همچنین مصاحبه و ارائه رزومه از مستبصرینی که از این فرقه ضاله خارج شده و به دین تشیعه وارد شده اند، چرا که در کتابها و آثارى که گفتار و کردار پیامبر اکرم(ص) و خاندان و اصحاب و یاران آن حضرت و همچنین حوادث زمان آنان نگاشته شده است خالى از اشکال نبوده ونیست، زیرا نفوذ عقاید و افکار جانبدارانه با اغراض مذهبى و شخصى امرى ممکن و قطعى است که در قالب احادیث و نقلهاى خبرى به درون این آثار راه یافته است.

ولذا یکى از مشکلات بزرگ جامعه اسلامى وجود اخبار و روایات متضاد با اصول و مبانى شرعى و عقلى است که در کتب تاریخى و روایى و تفسیرى اهل سنّت دیده مى شود و بر اساس آن فتواهایى نیز صادر کرده اند که متأسّفانه موجب برداشتهاى نادرست از دین و متّهم کردن آن به ترویج خرافات شده است.

این کتابها همان کتابهایى است که بر اساس روایات موجود در آن مدّعیان دروغین اسلام ناب (وهّابیها) هر عقیده اى غیر از عقاید خودشان را باطل و پیروان دیگر مذاهب اسلامى را متّهم به شرک و خرافه پرستى مى کنند و با استناد به برخى از روایات ضعیف و بى اساس و شرح و تفصیل آن که در بعضى از کتابها آمده است ذهن و فکر جوانان و افراد غیر آگاه را مسموم و راه تحقیق و انتخاب و شناخت صحیح را از آنان مى گیرند.

امّا غافل از اینکه کتابها و آثار متعلّق به خود آنان مملوّ از اخبار و نقلهایى است که افراد آشنا به موازین شرعى را شرمنده و دین داران متعهّد را دچار حیرت و سر در گمى مى کند.

نهایت آنکه این تحقیقات و پژوهش ها بدانجا رسید که خروجی کار آنها به عنوان یکی از قوی ترین تحقیقاتی انجام شده در زمینه مبارزه با وهابیت شناخته شده است و نرم افزار تولید شده بر اساس این تحقیقات به عنوان جامع ترین اثر پژوهشی تحقیقی جهت مبارزه با فرقه ضاله وهابیت معرفی گردیده است.

۲) فرقه ضاله بهائیت:

در این تحقیق و پژوهش که بیش از ۱۸ ماه به طول کشیده شده و بالغ بر ۱۵۰۰۰ ساعت تحقیق بر روی آن انجام شده که در آن علاوه بر تحقیق و پژوهش توسط این معاونت از خروجی فعالیت سایر مراکز و همچنین نشست های علمی متعدد با کارشناسان این رشته همچون حضرات حجت الاسلام عزالدین رضانژاد، حجت الاسلام رستگار و حجت الاسلام نصوری و همچینن دیدارهای مکرر با مراجع عظام و دریافت رهنمودها و همچنین استفتائات جدید وبسیار در رابطه با این فرقه ضاله نیز داشته و از نتایج تحقیقاتی مؤسسات فعال در این رشته نیز استفاده شده، چرا که بهائی‏گری به عنوان یک جنبش به ظاهر دینی در قرن سیزده هجری (نوزده میلادی) در ایران پا به عرصه‏ی وجود گذاشت و به عنوان حرکتی علیه سنتهای دینی و اجتماعی حاکم بر جامعه به حیات خویش ادامه داد. و در کنار حکومتهای استعماری و در مقابل فرهنگ اصیل ملی – اسلامی قرار گرفت و به عنوان ابزار استعمارگران به کار رفت، و از همان ابتدا تاکنون به عنوان دشمن قسم خورده‏ی اسلام با استفاده از امکانات وسیع و استخدام آخرین فراورده‏های تکنولوژی جدید، شبهه‏ های تازه‏ای طرح نموده، اردوگاه ایمان را نشانه رفتند، بهائیت می کوشد، با رخنه در اذهان، اعتقاد به امامت و مهدویت را کم رنگ نموده، شک و تردید در خاتم الاوصیایی آن وجود شریف ایجاد نمایند. از آن جهت که دین مبین اسلام دین مبارزه با بدعتها و نفاقها است بر خود لازم می دانیم در مقابل بدعت گران ایستاده و از آئین و دین و مذهب خود دفاع نمائیم و همیشه در زیر پرچم حق باشیم.

نهایت آنکه نتیجه امر ارائه یک رشته تحقیقات کامل و مدون که به نوبه خود (به اذعان سایر مراکز تحقیقاتی فعال در این رشته) برای اولین بار بود که در رابطه با مبارزه با این فرقه با این حجم بالای مقالات و پژوهش تحقیق شده تا آنجایی که حساسیت هایی نیز بوجود آمده که تا حد تهدید برای اعضای این گروه پژوهش و مسئولین مؤسسه را نیز به وجود آورد.

۳) مبحث مهدویت و منجی آخرالزمان:

یکی دیگری از فعالیت های این معاونت ، تحقیق و پژوهش در رابطه با بحث منجی آخرین الزمان و ارتباط و بررسی آن از دیدگاه سایر ادیان (مسیحیت، یهود، صهیونیسیم، بودا و …) می باشد. مهدویت یا اعتقاد به منجی بشریت، مبتنی بر پایه های محکمی است که برخاسته از براهین عقلی و نقلی می باشد و یکی از مهم ترین اعتقادات اساسی مشترک میان ادیان سه گانه اسلام ، یهودیت و مسیحیت به شمار می آید. از این رو تبین عقاید حقه اسلامی و شناساندن جایگاه و منزلت امام منتظر (عج) و پژوهش های نوین و کاربردی در این زمینه، بسیار حائز اهمیت می باشد و در فضای بحران خیز جهان کنونی به کارگیری زبان و دانش روز در این مسیر نقش بسزایی دارد، با توجه به توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، برماست که همگام با عصر حاضر به دفاع از کیان دینی خویش قیام نماییم و با استفاده از این ابزارهای کارآمد به احیای فرهنگ مهدویت و انتظار برآییم.

در این خصوص کارهای شایسته و درخور توجهی توسط سایر مراکز به انجام رسیده که ما در انجام این تحقیقات از تعامل و بهره برداری منابع تحقیقاتی سایر مراکز همچون مرکز تخصصی مهدویت، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود، مؤسسه آینده روشن، معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران، مؤسسه آموزش عالی سوره، مرکز جهانی آل البیت و … جهت غنی تر شدن مجموعه تحقیقاتی خود استفاده کرده و در این زمینه با توجه به بحث مدعیان دروغین نیز کاوش و تحقیقی وسیع انجام شد و همچنین بهره برداری از کلاس های آموزشی مراکز مختلف در رابطه با بحث انتظار که عزیزان واحد پژوهش مطالب را بصورت متن تبدیل کرده و پس از خلاصه نویسی بصورت منابع درسی آموزشی ارائه داده اند.

۴) فیش نویسی و پیاده سازی سخنرانی های تبلیغی:

از صدر تاریخ تا کنون امری به تقدّس تبلیغ دین و ارشاد مردم به سوی حق و حقیقت از بنی آدم سر نزده است. به گونه ای که آنرا کار پیامبران و اولیاء الهی معرفی نموده اند. بر همین اساس ذات مقدس الهی از فرزندان آدم پیامبرانی را برگزید و تبلیغ رسالت خویش را بعنوان امانت خویش بدانها سپرد. همه انبیاء الهی مومنان را به امر به معروف و نهی از منکر و تبلیغ دین و معارف آن تشویق می کردند و البته خود در این امر گوی سبقت را از دیگران می ربودند.با همه این تفاصیل، ظهور اسلام را می توان بزرگترین حادثه در این زمینه دانست که قفل زبان را گشود و سخنوری را لباس ظهور پوشاند و عقل ها را به شگفتی انداخت.

لذا از دیگر فعالیت های این معاونت پژوهشی، جمع آوری ، پیاده سازی ، فیش نویسی و موضوع بندی بیش از ۱۰۰۰ ساعت سخنرانی از اساتید بزرگ کشوری در موضوعاتی همچون: پیامبر و اهل بیت، اخلاق، اجتماعی و فرهنگی، اعتقادات، ادیان و مکاتب، ازدواج ، زنان، جوانان و همچنین جمع آوری و موضوع بندی و تقطیع بیش از ۲۵۰۰۰ فیش پژوهشی می باشد که جهت انجام این مهم، هفت تن از پژوهشگران این معاونت بیش از یکسال مشغول انجام فعالیت بوده اند.

۵) عرفان های نوظهور و شیطان پرستان:

در رابطه با مبحث شیطان پرستی و گروه های نوظهور معاونت پژوهشی مؤسسه بیش از دو سال است که شروع به تحقیق و فعالیت نموده و با توجه به کمی سابقه فعالیت فرهنگی در این رابطه و همچنین نوظهور بودن آن در کشور (والبته متأسفانه رایج شدن و کاربردی شدن آن) امر تحقیق و پژوهش را با مشکل مواجه کرده و این امر تاکنون بصورت فرسایشی بوده لکن نتایج تحقیقاتی بسیار پرثمری داشته آنچنانکه فهرستی کامل از گروه ها، نشانه ها ، شخصیت ها و … از شیطان پرستان جمع آوری شده و همچنین تحقیقات وسیعی در رابطه با مقابل با شیطان از دیدگاه قرآن و روایات و حتی از دیدگاه ادیبان و شعراء نیز انجام شده که البته در آتیه نزدیک مباحث تحقیقاتی آن تکمیل و به صورت یک نرم افزار جامع ارائه خواهد شد.

من جمله فعالیتهایی که محققین این معاونت پژوهشی بصورت گروه به گروه مشغول به فعالیت آن بوده و هنوز مبحث پژوهشی تحقیقی آن تکمیل نیافته می توان به مباحث ذیل اشاره نمود:

۱) تحقیق و پژوهش در رابطه با فرقه صوفیه

۲) تحقیق و پژوهش در رابطه با فرقه شیخیه

۳) تحقیق و پژوهش در رابطه با مبحث ازدواج

۴) تحقیق و پژوهش در رابطه با مبحث خانواده

۵) تحقیق و پژوهش در رابطه با تربیت کودک

ب: بخش فرهنگی- تبلیغی

۱) شناسایی، ارتباط و دعوت از شخصیتهای برجسته علمی و مذهبی بین اللملی به منظور تقریب، تبادل اطلاعات و معرفی چهره واقعی ایران و اسلام

¨ دکتر ویدمن :

از نویسدگان و روزنامه نگار مشهور آلمانی است که برخلاف جو غالب بر غرب و رسانه هایشان نسبت به اسلام و مسلمانان نظرات متفاوتی ارائه می دهد و این مطلب را می توان از دو کتاب ایشان به نامهای” روسری” و “دشمن واقعی کجاست؟” برداشت کرد که در آن به انتقاد از تبلیغات شوم غرب علیه حجاب و مسلمانان پرداخته است.

دکتر ویدمن در سفری که به ایران داشتند با برخی مراجع، علماء و بزرگان دیدار نمودند.

وی که به دعوت بخش بین الملل موسسه احرار اندیشه برای دیدار با علماء و بزرگان قم دعوت شده بود با حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی، آیت الله موسوی لاری، حجت الاسلام شهرستانی نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی، پروفوسور لگن هاوزن از اساتید موسسه آموزشی امام خمینی(ره) و … دیدار و گفتگو کردند و پیرامون برخی همکاریهای متقابل صحبت نمودند.

¨ برند پوت هوف :

آقای برند پوت هوف از نمایندگان آلمان در پارلمان اروپا می باشد که به دعوت بخش بین الملل موسسه احرار اندیشه به ایران سفر کرد

وی که یک کاتولیک معتقد است در سفر به ایران علاوه بر دیدار و گفتگو با برخی مقامات دولتی از بعضی مراکز علمی و فرهنگی قم نیز بازدید نمودند.

۲) فعالیتهای تبلیغی توسط گروه تبلیغی احرار

گروه تبلیغی احرار اندیشه، مجموعه از نخبگان تازه مسلمان از کشورهای خارجی و همچنین مبلغین حوزه علمیه قم می باشد که بصورت تشکیلاتی در مجامع علمی، فرهنگی و مردمی ایران و خارج از کشور به تبلیغ و ترویج دین مقدّس اسلام می پردازند.

ج : بخش تولید نرم افزار

۱) نرم افزارهای تولید شده:

۱-۱) نرم افزار شاخ شیطان

۱-۲) نرم افزار بهاء بی بها

۱-۳) نرم افزار سخنور

۱-۴) نرم افزار پنج تن آل عبا

۱-۵) نرم افزار پژوهش یار

۱-۶) نرم افزار انقلاب عاشورائی

۱-۷) نرم افزار پرس و جو

۱-۹) نرم افزار کتابشناسی پارس

۱-۱۰) نرم افزار مقتدای مسیح

۱-۱۱) نرم افزار جنت الاحرار

۱-۱۲) نرم افزار نور الاحرار

۱-۱۳) نرم افزار صوت الاحرار

۱-۱۴) نرم افزار خورشید شرق

۱-۱۵) نرم افزار کتابخانه احرار

۱-۱۶) نرم افزار شیطان پرستی

۱-۱۷) نرم افزار غدیر تجلی گاه ولایت

۱-۱۸) نرم افزار سلطان کربلا

۱-۱۹) نرم افزار یهود پژوهی

۱-۲۰) نرم افزار مسیح پژوهی

۲) نرم افزارهای در دست تولید (در مرحله نهایی):

۲-۱) نرم افزار ازدواج

۲-۲) نرم افزار گنجینه آثار

۲-۳) نرم افزار صوفیه

۲-۴) نرم افزار اخلاق و عرفان

۲-۵) نرم افزار موفقیت

۲-۶) نرم افزار عفاف و حجاب

۲-۷) نرم افزار پزشک خانواده

۳) نرم افزارهای تحت وب ( انجام شده) :

۳-۱) ویژه پیامبر اعظم(ص): alrasol.valiasr-aj.com

۳-۲) ویژه پرسش و پاسخ: pasokhgo.valiasr-aj.com

۳-۳) ویژه کتابشناسی: bookology.valiasr-aj.com

۳-۴) ویژه امام علی (ع): dorenajaf.valiasr-aj.com

۳-۵) ویژه غدیر: ghadeer.valiasr-aj.com

۳-۶) ویژه نهج البلاغه: nahj.valiasr-aj.com

۳-۷) ویژه امام حسن مجتبی(ع): kareym.valiasr-aj.com

۳-۸) ویژه امام رضا (ع): toos.valiasr-aj.com

۳-۹) ویژه امام زمان (عج): shamim.valiasr-aj.com

۳-۱۰) ویژه حضرت معصومه (س): kareymeh.valiasr-aj.com

۳-۱۱) ویژه ماه مبارک رمضان: noor.valiasr-aj.com

۳-۱۲) ویژه امام حسین (ع)   http://sarallah.valiasr-aj.com

۳-۱۳) ویژه امام سجاد (ع) http://sajjad.valiasr-aj.com/

۳-۱۴) ویژه امام باقر (ع) Bagher.Valiasr-aj.com

۳-۱۵) ویژه امام صادق (ع)  sadeq.Valiasr-aj.com

۳-۱۶) ویژه امام کاظم (ع) http://babolhavaej.valiasr-aj.com

۳-۱۷) ویژه امام جواد (ع) http://babolmorad.valiasr-aj.com

۳-۱۸) ویژه امام هادی (ع) http://babolhoda.valiasr-aj.com

۳-۱۹) ویژه امام عسکری (ع) http://samarra.valiasr-aj.com

۴) پایگاههای اینترنتی(آماده شده):

سایت شبکه جهانی جوانان www.javanan.tv

سایت مکتبه التقریب http://almoltagha.com

سایت شبکه جهانی ولی عصر www.valiasr-aj.tv

سایت شخصی استاد محمود کریم حقیقی http://ostadhaghighi.ir

سایت محبوبترین:   http://mahbobtarin.ir

۴-۱) سایت خبری صابر نیوز www.sabernews.com

۴-۲) سایت مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) www.valiasr-aj.com

۴-۳) پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام طباطبایی اشکذری  www.tabatabaey.com

۴- ۴) پرتال تخصصی پرسش و پاسخ برای مؤسسه در راه حق www.porseh.net

۵- ۴) پرتال تخصصی پرسش و پاسخ برای دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت الله شبیری زنجانی www.q-zanjani.ir

۴-۶) سایت خبری آوین نیوز  http://avinnews.ir

برخی از جوایز و عناوین کسب شده توسط موسسه احرار اندیشه :

اثر برگزیده برای نرم افزار «کشف الرجال» در نمایشگاه اطلاع رسانی علوم اسلامی سال ۸۳

اثر برتر برای نرم افزار «الرسول» در نمایشگاه پیامبر اعظم (ص) سال ۸۵

رتبه اول بهترین ابزار تولید محتوا برای نرم افزار «پژوهش یار» در چهارمین جشنواره رسانه های دیجیتال سال ۸۹

رتبه اول در بخش نرم افزارهای رسانه های برای نرم افزار «شمیم گل نرگس» در سومین جشنواره آخرین منجی سال ۸۹

رتبه سوم بهترین اثر فرهنگ نامه ای و دانشنامه ای و دایره المعارفی برای نرم افزار «پنج تن آل عبا» در پنجمین جشنواره رسانه های دیجیتال سال ۹۰

تندیس بهترین اثر با موضوع پایداری و بیداری اسلامی برای نرم افزار «شاخ شیطان» در پنجمین جشنواره رسانه های دیجیتال سال ۹۰

اثر برگزیده برای نرم افزار «در حریم طوس» در سومین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در رسانه های دیجیتال سال ۹۰

رتبه دوم برای نرم افزار «درّ نجف» در نخستین جشنواره رسانه های علوی سال ۹۰

دریافت نشان بلورین برای سایت «مؤسسه تحقیقاتی حضرت وی عصر (عج)» به عنوان برترین پایگاه اینترنتی برخط اختصاصی- معارف و فرهنگ اسلامی در ششمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال  سال ۹۱

کسب نشان سرآمد برای سایت «مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر(عج)” به عنوان بهترین پایگاه اینترنتی در زمینه تبیین مبانی مهدوی در نخستین جشنواره رسانه های دیجیتال مهدوی سال ۹۲

رتبه اول برای سایت «در حریم طوس» به عنوان برترین پایگاه اینترنتی در دومین جشنواره رسانه های رضوی سال ۹۳

تندیس بهترین اثر برای نرم افزار موبایل «درّ نجف» در دومین جشنواره رسانه های علوی سال ۹۵

تقدیر بابت نرم افزار نرم افزار چندرسانه ای «غدیر خم» در دومین جشنواره رسانه های علوی سال ۹۵

دریافت نشان تقدیر جهت نرم افزار اندروید «خورشید شرق» در چهارمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی سال ۹۵

لوح سپاس بابت نرم افزار اندروید «خورشید شرق» در نهمین جشنواره بین‌المللی کتاب سال رضوی سال ۹۵

رتبه دوم  بابت نرم افزار اندروید «کتابخانه ثامن الائمه» در پنجمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی سال ۹۶

رتبه سوم بابت نرم افزار ویندوز «در حریم طوس» در پنجمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی سال ۹۶

شایسته تقدیر بابت نرم افزار اندروید «خورشید شرق» در پنجمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی سال ۹۶

رتبه اول بابت نرم افزار تحت وب «دانشنامه نماز» در بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز و فضای مجازی» سال ۹۶

رتبه اول بابت نرم افزار  ویندوز «دانشنامه نماز» در بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز و فضای مجازی» سال ۹۶

رتبه اول بابت نرم افزار اندروید «دانشنامه نماز» در بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز و فضای مجازی» سال ۹۶

رتبه اول بابت نرم افزار تحت وب «دانشنامه نماز» در جشنواره «نماز و فضای مجازی استان خراسان رضوی» سال ۹۶

رتبه اول بابت نرم افزار اندروید «دانشنامه نهج البلاغه» در یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال در بخش «خانواده و سبک زندگی»

رتبه دوم بابت نرم افزار اندروید «دانشنامه نماز» در یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال در بخش «مسجد و مناسک دینی»

1395-05-27_20-32-20

1395-05-27_20-43-59

11

12

14